بانکها و موسسات مالی جهت سهولت استفاده مشتریان و کاربران خود از خدمات بانکی در تمام ساعات شبانه روز و ایام هفته اقدام به نصب دستگاه های خوپرداز (ATM ) و دستگاه های مشابه در فضاهای باز ( OUT DOOR ) می نمایند که نیاز به قرار گرفتن دستگاه در اتاقکی امن و قابل حمل با مشخصات تبلیغاتی منحصر به آن بانک دارد.

شرکت با درنظر گرفتن کلیه مسایل امنیتی و پیش بینی تجهیزات برق و شبکه مورد نیاز ، اقدام به طراحی اتاقک های قابل حمل متناسب با نوع و ابعاد دستگاه مورد استفاده توسط هر بانک می نماید. همچنین کیفیت متریال و دوام سازه در اولویت بوده و امکان استفاده از آن برای سالیان متمادی به عنوان یک سازه خدماتی و تبلیغاتی فراهم گردیده است.

در طراحی ابعاد داخلی و خارجی  اتاقک ATM مسایلی نظیر ابعاد مورد نیاز جهت پول گذاری و تعمیرات در داخل ، محل نصب رک و تجهیزات امنیتی و اختصاص فضاهای مناسب جهت نصب تابلوهای تبلیغاتی پلکسی گلس و چلنیوم و لایت باکس درنظر گرفته شده و سفارشی سازی محصول مطابق مشخصات مورد درخواست مشتری انجام می گردد.

همچنین امکان طراحی سازه اتاقک ATM(کانکس ) برای قرار گرفتن بیش از یک دستگاه و یا انواع دستگاه ها با کاربری های مختلف وجود داشته و نیز ساخت اتاقک ها به گونه ایست که امکان اعمال تغییرات در کانکس  با تغییر نوع دستگاه ( با ابعاد متفاوت ) با کمترین هزینه و صرف وقت میسر گردیده است.